Ogrodzenia prętowe

Ogrodzenia prętowe

W dzisiejszym świecie żyjemy w coraz gęściej zabudowanej przestrzeni urbanistycznej. Domy, ogrody a nawet rezydencje ściśle przylegają do siebie, a niemal każdy chce uszczknąć choćby trochę przestrzeni na potrzeby własnej aktywności. Żeby uniknąć konfliktu interesów i przysłowiowej "walki o miedzę", najprościej jest wytyczyć i zabezpieczyć nasz teren za pomocą systemu ogrodzeniowego z prawdziwego zdarzenia.

Ogrodzenie prętowe jest elegancką alternatywą ogrodzenia kutego, które pięknie będzie się prezentowało przy rezydencjach, nadając im niepowtarzalnego charakteru. Do paneli prętowych bez problemu dobierzemy furtkę i bramę.

Ogrodzenie prętowe można dobrać w różnych kształtach. Wielbiciele prostszych kształtów nie powinni mieć problemu z wyborem ogrodzenia, który łączy w sobie nowoczesność i klasyczny kształt. U producenta możemy też dobrać kolor ogrodzenia, od klasycznej zieleni po modny ostatnio metalizowany antracyt, aż po elegancką i ekstrawagancką biel. Ogrodzenie prętowe przeważnie wykonane jest z paneli ogrodzeniowych prętowych. Panele wykonane są z najwyższej jakości stali niskowęglowej, pokrywane doskonałą powłoką antykorozyjną zapewniającą długoletnie użytkowanie bez konieczności konserwacji.

Technologia zgrzewania punktowego i zabezpieczania antykorozyjnego wpływa zarówno na estetyczny wygląd jak i solidne zabezpieczenie ogrodzonych obiektów.

Panele ogrodzenia prętowego doskonale nadają się na ogrodzenia tymczasowe np. placów budowy, miejsc robót drogowych i budowlanych, zabezpieczenie imprez okolicznościowych, ochrona obiektów o charakterze tymczasowym.. Konstrukcja paneli jest lekka i wytrzymała, co sprzyja szybkiemu montażowi i demontażowi.


Ogrodzenia prętowe

Oferujemy kompleksowy system ogrodzeń przenośnych do tymczasowych zastosowań. Panele ogrodzeniowe w tym systemie wykonane są ze zgrzewanych drutów, poddanych następnie procesowi cynkowania.
Dostarczamy kompleksowy system wraz ze wszystkimi akcesoriami montażowymi i betonowymi podstawami podtrzymującymi.
System pozwala na swobodne dopasowanie do potrzeb i wymagań klienta oraz umożliwia jego szybki i sprawny montaż jak również demontaż.

Sposób montażu:

Panele montowane są w masywne podstawy betonowe a następnie łączone ze sobą za pomocą specjalnych uchwytów mocujących.
Zmontowana konstrukcja charakteryzuje się dużą stabilnością i zapewnia doskonałą ochronę obiektów o charakterze tymczasowym.Polecamy nasz sklep on line, kupisz w nim: www.ogrodzenia.pl
Ogrodzenia prętowe

Tabela wymiarowa

Ogrodzenia panelowe przenośne
rozmiary standardowe
wymiary panelu szer. x wys. mm wysokość ogrodzenia mm liczba mocowań na słup pośredni i końcowy liczba drutów poziomych wymiar oczka mm średnica drutu mm średnica obramowania pionowego mm średnica obramowania poziomego mm
3000x2000 2000 1 8 100x300 4 38 27
35000x2000 2000 1 8 100x300 4 38 27

Zastosowanie: posesje prywatne, osiedla mieszkaniowe, parki, ogrody, obiekty sportowe, obiekty przemysłowe, ogrodzenia tymczasowe