Ogrodzenia obiektów użyteczności publicznej

Ogrodzenia obiektów użyteczności publicznej

Mienie publiczne wymaga zabezpieczenia. Szeroka gama ogrodzeń pozwoli nam na wybranie odpowiedniego do funkcji, jakie ma spełniać.

Ogrodzenie obiektów użyteczności publicznej często wykonane wg indywidualnych projektów dla danego obiektu, gdzie podczas rozmowy poznajemy funkcje, jakie ma pełnić ogrodzenie i jesteśmy w stanie dobrać odpowiednie ogrodzenie, które będzie spełniać oczekiwania klienta.

W celu zabezpieczenia obiektów użyteczności publicznej stosowane są ogrodzenia przemysłowe lub ogrodzenia posesji. Duży wybór ogrodzeń pozwala wybrać ogrodzenie odpowiednie, które w sposób estetyczny będzie spełniać powierzone mu zadania.

Rodzaje ogrodzeńOGRODZENIE POSESJI
Ogrodzenia obiektów użyteczności publicznej Ogrodzenia obiektów użyteczności publicznej Ogrodzenia obiektów użyteczności publicznej Ogrodzenia obiektów użyteczności publicznej Ogrodzenia obiektów użyteczności publicznej
   SIATKOWE       PRĘTOWE       PALISADOWE       PLECIONE       ZGRZEWANE   

Ogrodzenia mogą występować w wersji przęseł wypełnionych kształtownikiem, lub paneli zgrzewanych z drutu. Zapewniają trwałe i estetyczne zabezpieczenie dostępu do w/w terenów. Ogrodzenie może być wykonanie w wersji ocynkowanej ogniowo, lub ewentualnie ocynkowanej i malowanej natryskowo lub proszkowo. Gwarantuje to dużą trwałość bez konieczności konserwacji.

Ogrodzenie powlekane otuliną PCV jest aktualnie najbardziej popularnym rodzajem ogrodzenia. Zaletą tego ogrodzenia jest niewątpliwie korzystny wygląd (produkowana może być w wielu kolorach) jak i duża wytrzymałość na warunki atmosferyczne. Dobrej jakości otulina powinna przetrwać bez utraty szczelności i koloru powłoki przez minimum 25 lat.

Mimo bumu na ogrodzenia powlekane, ogrodzenia ocynkowane zdaje się, że są używane do bardziej profesjonalnych rozwiązań. Siatka ocynkowana jest bardziej odporna na uszkodzenia mechaniczne. Oczywiście powłoka cynkowa także może ulec uszkodzeniu, tutaj problem ten nie jest tak bardzo znaczący gdyż cynk utleniając się jak gdyby zalepia ubytki. I nawet, jeżeli pojawi się rdza, uszkodzenie szybko "samo się" naprawi.

Dobrze wykonane ogrodzenie i zabezpieczenie powłoką antykorozyjne pozwala cieszyć się "bezobsługowym" użytkowaniem ogrodzenia przez wiele lat.